بازی فکری کاپوچین

موجودی:
موجود است
کد محصول:
HP-SI1002
تولید کننده:
هوپا - houpaa

تضمین سلامت فیزیکی و اصالت کالا

کادوپیچ کردن رایگان سفارشات

مشاوره رایگان قبل از خرید

1/5 (1 نظر) نظر بدهید

قیمت برای شما

51,000تومان

بازی فکری کاپوچین

یک بازی پر از رنگ و زنگ و خنده و هیجان! فنجان‌های رنگ و وارنگ «کاپوچین» همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید.
فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر توی کارت‌های بازی را از نو بسازید. و البته باید دقیق باشید و تیزبین!«کاپوچین» یک بازی سرعتی است؛
چون باید قبل از بقیه با لیوانک‌هایی که در دست دارید ترکیب مناسبی بسازید و زنگ را به صدا دربیاورید. در عین حال یک بازی تمرکزی است؛ چون باید دقت کنید که ترکیبی که با لیوان ها می سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است!
این بازی از جنس بازی‌های همزمان است؛ یعنی بازیکنان در آن قرار نیست تا منتظر نوبت خودشان باشند، بلکه همه همزمان شروع به چیدن لیوان‌هایشان روی هم، با نهایت سرعت و دقت می‌کنند.

ویژگی ها

• تقویت مهارت های تفکر ، تمرکز و سرعت

• تقویت مهارت ریاضی و هوش

• پرورش مهارت های حسی ، حرکتی واجتماعی

مزایا

✓ ساخت ایران

✓ کیفیت ساخت مناسب

✓ بازی خانوادگی

✓ پر از هیجان و خنده

معایب

✗ ندارد

مشخصات کالا
کد تجاری هوپا - houpa
ابعاد بسته بندی (سانتی متر) 23.5*23.5*5
رنج سنی 5 سال به بالا
ویژگی ها تقویت مهارت های تفکر ، تمرکز و سرعت - تقویت مهارت ریاضی و هوش - پرورش مهارت های حسی ، حرکتی واجتماعی - ساخت ایران - کیفیت ساخت مناسب - بازی خانوادگی - پر از هیجان و خنده
رده سنی کودک - نوجوان - جوان
محتوای بسته 24 کارت تصویر - 20 لیوان رنگی - زنک - دفترچه قوانین بازی
سایر توضیحات مدت زمان بازی : 15 تا 30 دقیقه - تعداد بازیکنان : 2 تا 4 نفر

بازي فکري كاپوچين

بازی کاپوچین یک بازی است که در عین خنده و شادی و هیجان یک سری مهارت های بسیار مهمی را دارد. این بازی مهارت های تفکر ، ریاضی، توجه، تمرکز، سرعت ، پرورش مهارت دست و مهارت های حسی ، حرکتی و اجتماعی شما رو تقویت می کنه. که برای شکل گیری هر چه بهتر شخصیت یک انسان موثر است. فنجان‌های رنگ و وارنگ «بازی فکری هوپا مدل کاپوچین» همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید. فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر درون کارت‌های بازی را از نو بسازید. هر چند پیروزی در دنیای «کاپوچین» آن‌قدرها هم ساده نیست . تصویر هایی مختلف با رنگ ها و ترکیب های متفاوتشان پیش روی شما هستند با حریف های جدی و سر سخت. زنگ پیروزی فقط برای تیزترین چشم‌ها و سریع‌ترین دست‌ها به صدا در می‌آید.
«کاپوچین» یک بازی سرعتی است. چون باید قبل از بقیه با لیوانک‌هایی که در دست دارید ترکیب مناسبی بسازید و زنگ را به صدا دربیاورید. در عین حال ابن یک بازی تمرکزی است. چون باید دقت کنید که ترکیبی که با لیوان‌ها می‌سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است.

نظرات (1)

نظر بدهید