راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی بازی استوری " خرید آسان سرگرمی و اسباب "

خواهشمند است قبل از اقدام به خرید ضمن مطالعه قوانین و مقررات سایت، از منابع و اطلاعاتی که از طرق مختلف در سایت در اختیار شما گذاشته شده جهت انتخابی بهتر و کارآمد تر بهره کافی ببرید. در طراحی و اداره این فروشگاه تلاش شده تا اطلاعات لازم در زمینه انتخاب و خرید هوشمندانه محصولات در دسترس همگان قرار گیرد. علاوه بر اطلاعات جامع راجع به هر محصول اعم از شیوه انجام بازی، تاریخچه و محتویات جعبه می توانید ضمن مطالعه مقالات تحلیل بازی و مشاهده ویدیوهای آموزشی، اطلاعات جامعی در زمینه دنیای بازی ها کسب نموده و با آگاهی بیشتری اقدام به انتخاب و خرید محصولات نمایید.
ثبت سفارش و خرید محصولات در این فروشگاه به دو روش آنلاین و یا پرداخت از طریق شبکه بانکی کشور (ثبت فیش) امکان پذیر می باشد.
پس از انتخاب کالای مورد نظر آنرا به سبد خرید خود اضافه نمائید. پس از اطمینان از انتخاب تمام محصولات دلخواه، مراحل خرید خود را بر اساس آنچه که در صفحه ثبت خرید آمده است ادامه داده تا خرید شما انجام پذیرد. لازم به ذکر است میزان تخفیفات سیستمی مانند تخفیف پیشنهاد شگفت انگیز بصورت خودکار توسط سیستم محاسبه شده و در مبلغ نهایی فاکتور نمایش داده خواهد شد. پس از تأیید خرید، مرسوله توسط سیستم ارسال بار انتخابی، به آدرس شما ارسال خواهد شد. درصورت تأخیر در دریافت سفارشات از ثبت مجدد آن خودداری نموده و مراتب را از طریق تلفن هایی که در اختیار شما قرار داده شده پیگیری فرمائید.
همگی کاربران اسمارت استور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

همگی کاربران بازی استوری می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

گرچه توصیه می شود مبالغ سفارشات خود را از طریق درگاه اینترنتی سایت بازی استوری (روش پرداخت آنلاین) پرداخت نمایید تا از امنیت و سرعت بالاتری در فرایند خرید خود بهره مند گردید، اما مشتریانی که به هر دلیل امکان پرداخت وجه به روش آنلاین را ندارند می توانند مبلغ سفارش خود را به یکی از شماره  کارت های معرفی شده در این قسمت واریز و شماره فیش بانکی خود را در بخش توضیحات سفارشات در سیستم ثبت نمایند.

اطلاعات حساب های بانکی بازی استوری:

بانک پاسارگاد :  

شماره کارت:   5329 8608 2910  5022                   به نام آقای رضا عسگری

بانک ملت:

شماره کارت:   4656  2152  3379  6104                    به نام آقای رضا عسگری


شرایط آماده سازی، ارسال و تحویل سفارشات:

ارسال به کلیه نقاط کشور مقدور می باشد و سفارش شما بین ۲ تا 5 روز کاری غیر تعطیل ( و به غیر از اواخر سال و ایام تعطیل ) پس از تأیید واریز وجه به دست شما خواهد رسید. پس از تأیید خرید، یک ایمیل حاوی کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد که با در اختیار داشتن آن و مراجعه به سایت می توانید از سرنوشت مرسوله خود مطلع شوید.


شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد .

بن تخفیف و نحوه استفاده از آن:

از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولاً کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آن ها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آن ها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند، با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، بن های تخفیف، نگاه ویژه‏‌ی بازی استوری به مشتریان خاص است. بن های تخفیف بازی استوری در مقاطع زمانی خاص این امکان را فراهم می سازد تا کاربران سایت از فرصت های ویژه ای در جهت برخورداری از تخفیفات بیشتر بهره مند گردند. بن های تخفیف بازی استوری در قالب تخفیفات فصلی، جشنواره های فروش فوق العاده و یا بن های تخفیفی خاص از طرق مختلف اطلاع رسانی و در قالب کدهای تخفیف در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. برای استفاده از بن های تخفیف بازی استوری، با نام کاربری خود وارد شده، کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از طی مراحل خرید خود در قسمت ثبت بن تخفیف، کد مربوطه را که قبلاً از طریق ایمیل در اختیار شما قرار داده شده، وارد نموده و گزینه بررسی کد تخفیف را انتخاب نمائید. مبلغ بن تخفیف از مبلغ نهایی سفارش شما کسر خواهد شد. بن های تخفیف مختلف ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشند که در زمان اعلام کد تخفیف اطلاع رسانی لازم از طریق بازی استوری صورت خواهد پذیرفت.


خریدی آسان با بازی استوری