پیانو کوچک هویلی تویز Huile Toys

وضعیت موجودی:
موجود
کد محصول:
HT-AK1022
تولید کننده:
Huile Toysi - هولی تویز
امتیاز دهید نظر بدهید
قیمت برای شما
165,000تومان 141,000تومان

مقدار تخفیف : 24,000تومان


ویدئوی این کالا

مشخصات کالا

مشخصات کالا
کد تجاری 927
جنسیت دخترانه و پسرانه
جنس کالا پلاستیک ABS
قابلیت حرکت ندارد
قابلیت پخش موزیک دارد
قابلیت پخش صدا دارد
ابعاد بسته بندی (سانتی متر) 18*5*12.5
باتری 3 عدد باطری نیم قلمی AAA
رنج سنی 6 ماه به بالا
ویژگی ها موسیقی کودکان

نقد و بررسی

پیانو کوچک هویلی تویز Huile Toys

این اسباب بازی با حیواناتی همراه است که کارهای مختلفی انجام می دهند. با تنظیم اسباب بازی به حالت موسیقی، هر حیوان صدایی مختلف را تقلید می کند و یا موسیقی پخش می شود. اگر اسباب بازی روی حالت قصه گویی تنظیم شود حیوان داستان می گوید و یا جمله سریعی را بیان می کند. این اسباب بازی سرگرم کننده، با دکمه هایی که روشن و خاموش می شوند باعث تقویت مهارت های حرکتی درشت می شود و مهارتهای شنوایی را به روشی جالب تقویت می کند.

ویژه گی ها

 - اسباب بازی پیانو با رنگ های شاد و دکمه های مختلف
 - در مورد حیوانات و صداهای آن ها صحبت می کند
 - می توان آن را به حالت پیانو یا موسیقی همراه با نورهای چشمک زن تنظیم کرد
 - دستگیره هایی دارد که نگه داشتن و برداشتن آن را آسان می کند
 - برای سنین 6 ماه و بالاتر توصیه می شود.

نکاتی از متخصصین آموزش پیش دبستانی

کودک شش ماهه در دوره حساس حرکات ظریف و حرکتی قرار دارد.ترکیبی از بازی های ایستا و پویا مثل تمرینات انگشت یا بازی های سینه خیز، گوش دادن به موسیقی با ریتم های مختلف و امثال آن را در اختیار کودک قرار دهید. اسباب بازی های کوچک با دکمه های زیاد یا دکمه های موسیقی متعدد را انتخاب کنید. اجازه دهید هوش کودک شما از بین انگشتانش تجلی کند!

این اسباب بازی توانایی های کودک را به صورت زیر تقویت می کند:

مهارت های حرکتی ظریف

حشرات موجود بر روی پیانوی آموزشی کودک را تشویق به استفاده از دستان خود می کند: «پیچاندن، فشردن کلیدها، نیشگون گرفتن، کشیدن، چرخاندن و غیره». این قابلیت باعث تقویت انعطاف پذیری دست و انگشتان کودک و مهارت های حرکتی ظریف می شود.

توسعه شناختی

پیانوی آموزشی قابلیت های آموزشی متعددی برای نواختن موسیقی کانتری، راک، جاز و کلاسیک دارد. این قابلیت محتوای شناختی کودک را غنی می سازد.

توسعه شنوایی

5 کلید پیانو را فشار دهید. 4 کلید موسیقی را شناسایی کنید. موسیقی با ریتم های مختلف و قصه گویی می تواند باعث توسعه شنوایی کودک شود.

هوش موسیقی

اسباب بازی های موزیکال با ریتم های مختلف، انگیزه کودک نسبت به موسیقی و حس موسیقی و ریتم را افزایش می دهند.حشرات دوست داشتنی روی پیانوی آموزشی کودک را تشویق به کار با انگشتان خود می کند: «پیچاندن، فشردن کلیدها،نیشگون گرفتن، کشیدن، چرخاندن، نگه داشتن و غیره». این قابلیت مهارت های حرکتی ظریف انگشتان را تقویت کرده و توانایی کودک را تقویت می کند. حمل پیانوی کوچک آسان است. محتوای آموزشی غنی به کودک اجازه می دهد از همین حالا آینده درخشان خود را رقم بزند!


از یک پیچ گوشتی برای باز کردن محفظه باتری استفاده کنید. سه باتری 5/1 ولت AAA را در جای خود قرار دهید. ( همراه اسباب بازی باتری قرار داده نشده است).

طراحی عالی و دقیق و متناسب با اندازه کف دست جابجایی پیانو را برای کودک آسان تر کرده است!

توپ را بچرخانید تا الگوهای رنگی تغییر کنند. این کار توجه کودک را جلب می کند.

نورهای ملایم و چشمک زن به چشمان گودگ آسیب نمی رسانند. این نورها توجه کودک را جلب و علاقه وی به بازی را بیشتر می کند.

تنظیم صدای چندبخشی و حالت زمانبندی، نیازهای زمان ها و مکان های مختلف را برآورده می کند. این قابلیت از شنوای کودک محافظت می کند.

بال های پروانه ورق می خورد و الگوهای مختلفی را نشان می دهد. این قابلیت باعث تقویت انعطاف پذیری دست کودک می شود. همچنین می تواند رنگ ها و الگوهای مختلف را تشخیص دهد.

کفشدوزک 360 درجه می چرخد و هنگام چرخیدن صداهای بامزه ای از خود در می آورد.

گل را به سمت بیرون بکشید تا صداهای جالبی بشنوید. این قابلیت،  حرکات ظریف انگشتان کودک را تقویت می کند.کلید صدا : 4 کلید متناظر را فشار دهید تا سبک های موسیقی کانتری، راک، جاز و کلاسیک در دو حالت اجرا شوند:

نت «دو» را فشار دهید تا موسیقی کانتری نواخته شود.

کلید «می» را فشار دهید تا موسیقی جاز نواخته شود.

کلید «فا» موسیقی کلاسیک پخش می کند.

کلید «ر» را فشار دهید تا موسیقی جاز را بشنوید.

سر کرم را فشار دهید تا داستان  روباه و بز خوانده شود!


کلام آخر :

پیانوی کوپک هویلی تویز ( هالی تویز یا هولی تویز ) یک وسیله بازی بسیار جذاب برای کودکان شماست، کیفیت پخش صدای مناسب در کنار کیفیت ساخت بالا این اسباب بازی را برای کودک شما ماندگار خواهد کرد، وقتی به بررسی اسباب بازی های شرکت معروف هویلی تویز میرسیم خیلی کم پیش می آید که بتوانید ایرادی به این شرکت بزرگ اسباب بازی سازی بگیریم. فروشگاه اینترنتی بازی استوری این اسباب بازی را به شما پیشنهاد میکند.

نظرات کاربران (0)

نظر بدهید