منو
سبد خرید شما

نحوه ارسال

محدوده شهر تهران:

سفارشاتی که قبل از ساعت 13:00 در وب سایت با ارسال اکسپرس ثبت و پرداخت شوند همان روز( روز های غیر تعطیل ) ارسال خواهد شد، در صورت تاخیر در ارسال تیم خدمات مشتریان بازی استوری با شما تماس خواهند گرفت. سفارشات که بعد از ساعت 13:00 ثبت و پرداخت شوند فردای آن روز ارسال خواهد شد، در صورت ثب سفارش بعد از ساعت 13:00  تیم خدمات مشتریان بازی استوری، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط آماده سازی، ارسال و تحویل سفارشات:

ارسال به کلیه نقاط کشور مقدور می باشد و سفارش شما بین ۲ تا 5  روز کاری غیر تعطیل ( و به غیر از اواخر سال ) پس از تأیید واریز وجه به دست شما خواهد رسید. پس از تأیید خرید، یک ایمیل حاوی کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد که با در اختیار داشتن آن و مراجعه به سایت می توانید از سرنوشت محصول خود مطلع شوید.
شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل محصول را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل  و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل محصول را از طرف شما انجام خواهیم داد.