منو
سبد خرید شما

شرایط و قوانین

شرایط اصوال  و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بازی استوری

کاربر گرامی احتراما نظر شما را جهت استفاده بهینه ازخدمات و امکانات بازی استوری به موارد زیر جلب میکنیم.
ورود و ثبت نام کاربران ، استفاده از پروفایل کاربری ، و تمامی امکانات و خدمات  این سایت  از نظر بازی استوری به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین و دانستن نحوه استفاده از امکانات سایت تلقی میشود، و همچنین ثبت سفارش خرید نیز به منزله آگاهی از شرایط بازی استوری و پذیرش کامل آنها ، تلقی خواهد شد. بدیهی است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین توافق های قبلی  محسوب خواهد شد.

قوانین :

لازم به ذکر است که تمامی اصول و خط مشی فروشگاه بازی استوری منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ،  قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط میباشند.
در صورت تغییر در روند و رویه بازی استوری تغییرات از همین صفحه قابل بازبینی خواهند بود، لذا استفاده مداوم کاربران از سایت به معنای پذیرش تغییرات خواهد بود.

کاربران :

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق میشود که با اطلاعات کاربری که خود در فرم ثبت نام درج کرده است ، مبادرت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس ها نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

در زمان استفاده شما از خدمات بازی استوری ، هنگامی که شما مبادرت به ثبت سفارش میکنید و یا از پست الکترونیک برای ارتباط با بازی استوری استفاده میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت اصول و روش ها باشد  ، شما موافقت میکنید که بازی استوری به صورت الکترونیکی  ( پیامک ، پست الکترونیک و یا سایر سرویس های الکترونیکی ) به پاسخگویی درخواست شما بپردازد.

حفظ حریم شخصی کاربران :

•  بازی استوری به اطلاعات خصوصی کاربران سایت احترام گذاشته و نسبت به محفوظ ماندن آنها اقدام خواهد کرد.
•  بازی استوری متعهد میگردد که در حد توان از حریم شخصی کاربران محافظت کرده و در این راستا از تکنولوژی های ایمن و مناسب برای هرچه ایمن تر ماندن اطلاعات کاربران بهره خواهد گرفت.
•  تمامی مطالب در دسترس بازی استوری از قبیل گرافیک ، آیکون ها ، تصاویر ، مطالب تولید شده توسط بازی استوری ، اسکریپت ها ، نام گذاری خدمات  و ... جزو اموال بازی استوری به شمار رفته و حق استفاده و نشر آنها برای بازی استوری محفوظ میباشد. و هر گونه استفاده بدون مجوز از بازی استوری قابل پیگیری قانونی میباشد.
•  کاربران ملزم به حفظ اطلاعات محرمانه خود از قبیل نام کاربری ( User name ) گذر واژه ( Password)  خود میباشند و تمامی فعالیت های رخ داده در  حساب کاربری با مسئولیت کاربران خواهد بود.
•  با توجه به اینکه خدامات بازی استوری برای افراد زیر 18 سال نیز مناسب است لذا در صورتی که کاربران از سن 18 سال جوان تر  هستند میباید با اطلاع والدین یا قیم قانونی مبادرت به خرید و پرداخت نمایند. مسئولیت این کار بر عهده کاربران است.
•  تنها مرجع رسمی و مورد تایید ما برای ارتباط با مشتریان و کاربران ، پایگاه رسمی سایت بازی استوری یعنی  www.BaziStory.com بوده و همچنین علاوه بر آن اطلاعات تماس ارائه شده در سایت تنها مراجمع مورد تایید میباشند.
•  بازی استوری شناسه های کاربری در برنامه های گفتگوی اینترنتی از  قبیل yahoo  - Msn - Club و غیره نداشته و با این روش ها مبادرت به برقراری ارتباط با مشتریان نخواهد کرد.
•  بازی استوری مجاز است بدون اطلاع قبلی  نسبت به توقف سفارش گیری جدید ، توقف فروش اقدام نماید . و تمامی سفارش های پذیرفته شده پیش از توقف برای کاربران ارسال خواهد شد.
•  حق توقف فروش محصولات به هر دلیلی  بدون اطلاع قبلی برای بازی استوری محفوظ است.

ثبت سفارش و پردازش :

•  روز های کاری به معنای روز های شنبه تا پنج شنبه هر هفته بوده . تعطیلات رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران همچنین جزو روزهای تعطیل محسوب میشوند.
•  کلیه سفارش های ثبت شده در طول روز های کاری و یا اولین روز کاری بعد از تعطیلات مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت ، همچنین سایت بازی استوری قابلیت ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز را دارا میباشد.
•  بازی استوری همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات مشتریان نهایت دقت و تلاش خود را مبذول خواهد داشت.
•  بازی استوری اجازه دارد در صورت اتمام موجودی محصول حتی پس از ثبت سفارش کاربران نسبت به  لغو سفارش و استرداد وجه مشتری اقدام نماید ، همچنین مشتری میتواند محصول دیگری جایگزین کرده یا وجه پرداخت شده مسترد خواهد شد.
•  کاربران ملزم هستند که به هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح وبه طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت نقص اطلاعات یانادرست بودن سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.  

پرداخت خسارت حمل و نقل :

•  بازی استوری با نهایت تلاش در تحویل سالم و بدون آسیب کالا به مشتریان در سراسر کشور میکوشد. بازی استوری با بسته بندی اصولی و ایمن کالا ها  نسبت به ارسال آنها اقدام به عمل می آورد ، لذا بدیهی است در صورت تحویل کالای سالم و مغایرت کالا با بارنامه یا هر گونه حادثه در حین حمل و نقل و تحویل مسئولیت بر عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود و بازی استوری در صورت تایید شرکت حمل و نقل پیگیری و خسارت را جبران خواهد نمود.
•  در صورت اتمام موجودی کالای آسیب دیده و عدم وجودامکان جایگزینی  کالای آسیب دیده بازی استوری اجازه دارد مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را مسترد نموده و تغییرات قیمتی بازار در افزایش یا کاهش این قیمت بی تاثیر خواهد بود.
مطالب درج شده توسط کاربران و سایت های مرتبط :
بازی استوری ممکن است دارای لینک های مختلفی از تارنما های (وب سایت )  دیگر بوده که این تارنما ها تحت کنترل بازی استوری نمیباشند و بازی استوری مسئولیتی در قبال محتوای آن ها بر عهده نخواهد داشت ، لذا مسئولیت های استفاده از تارنما های مذکور ( وب سایت)  بر عهده کاربران میباشد.
بازی استوری در کنترل محتوای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران کوشا خواهد بود ، ولی نظرات و پیشنهادات و انتقادات کاربران نظر بازی استوری نمیباشد و محتوای آنها بر عهده کاربران ثبت کننده خواهد بود.

کالا و قیمت گذاری :

•  بازی استوری نهایت تلاش خود را در راستای تهیه کالابا بهترین کیفیت و منطبق با مشخصات درج شده در بازی استوری خواهد داشت. در صورت مغایرت محصول تحویل شده با مشخصات مندرج در بازی استوری در صورت  عدم استفاده و با حفظ شرایط اولیه کالا ، کالا قابل استرداد خواهد بود.
•  سیاست های قیمت گذاری بازی استوری منطبق بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده خواهد بود.

نمایندگی :

•  بازی استوری در حال حاضر فاقد هر گونه نمایندگی میباشد . و تمامی ارتباطات بازی استوری و کاربران از طریق  www.BaziStory.com    و راه های ارتباطی معرفی شده در وبسایت  صورت خواهد گرفت.