منو
سبد خرید شما

حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ حریم شخصی :

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران فروشگاه اینترنتی بازی استوری بر اصول  حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران تاکید فراوانی دارد ، همچنین بازی استوری متعهد میگردد که در حد توان نسبت به دفاع از حریم شخصی کاربران و ایمن نگاه داشتن اطلاعات خصوصی و شخصی آنها کوشا باشد.
بازی استوری در راستای ایمن نگاه داشتن اطلاعات کاربران با بهره گیری از پرسنل مجرب و توسعه تکنولوژی های مربوطه نسبت به حفظ حریم شخصی کاربران میکوشد.


جمع آوری اطلاعات کاربران :

فروشگاه اینترنتی بازی استوری اقدام به دریافت و ثبت اطلاعاتی میکند که ، بر مبنای آنها بتواند نسبت به ثبت سفارش و ارسال و تحویل  سفارش ، همچنین خدمات پس از فروش و پیگیری های مربوطه در اسرع وقت اقدام نماید.


استفاده از اطلاعات شخصی کاربران :

بازی استوری از اطلاعات ثبت شده کاربران در جهت تامین سرویس های مورد علاقه کاربران و تامین خواسته های آنها بهره خواهد جست.


کوکی ها :

بازی استوری از کوکی ها در جهت شخصی  سازی استفاده از سایت توسط کاربران و بهبود سرویس ها استفاده میکند.
کوکی یک فایل متنی محتوی یک سری داده است  که توسط یک صفحه وب بر روی دیسک شما قرار داده میشود. از کوکی ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمیتوان استفاده کرد.


 گواهی SSL :

لازم به ذکر است که سایت بازی استوری بوسیله گواهی SSL  پشتیبانی میشود که امکان هرگونه هک ، فیشینگ یا هرگونه کپی برداری از اطلاعات را از بین میبرد و امنیت بیشتری را برای کاربران بازی استوری فراهم می آورد.