اسباب بازی آموزشی اتوبوس هولی تویز Huile Toys

ثبت نظر نظر بدهید
موجودی:
خرید آنلاین
کد محصول:
HT-AK1032
تولید کننده:
Huile Toys
مشخصات کالا
کد تجاری 976
جنسیت دخترانه و پسرانه
جنس کالا پلاستیک ABS
قابلیت حرکت ندارد
قابلیت پخش موزیک دارد
قابلیت پخش صدا دارد
ابعاد بسته بندی (سانتی متر) 6 * 31 * 43
ابعاد محصول (سانتی متر) -
رنگ زرد
باتری 3 عدد باتری AA
رنج سنی 3 تا 6 سال
اخطارها دارای قطعات کوچک,خطر خفگی برای کودکان زیر 3 سال
ویژگی ها آموزش حروف انگلیسی به صورت کامل و همراه با مثال - پخش موزیک و موسیقی - آموزش موسیقی
رده سنی 3 سال به بالا
محتوای بسته یک اتوبوس
سایر توضیحات سرگرمی مناسب برای کودکان

اسباب بازی آموزشی اتوبوس هولی تویز Huile Toys


نام تمامی دکمه های روی اتوبوس در تصویر بالا ذکر شده است، در ادامه توضیحات و بررسی ما از اتوبوس آموزشی هویلی تویز با ما همراه باشید.

قسمت پشتی اتوبوس:

الگوهای کارتون سه بعدی که تحریک حس لامسه‌ی کودک کمک می‌کند و باعث کنجکاو شدن کودک می‌شود.

باتری‌ها:

نیاز به 3 باتری 1و5 ولتی AA دارد.
هشدار: زمانی که از باتری تا حد مشخصی استفاده می‌شود، صدای اسباب بازی کم و ناواضح می‌شود. لطفا پس از خاموش کردن دستگاه باتری را با باتری‌های جدید جایگزین نمایید.

کلید تنظیم صدا :

کلیدی در پشت اتوبوس قرار دارد که جهت تنظیم صدا است .


قبل از سه سالگی، انجام فعالیت‌های زندگی روزمره می‌تواند راهنمایی برای کودک باشد و بر شکل‌گیری شخصیت و علایق کودک تاثیر داشته باشد. بنابراین مهم است که فرصتی برای تحریک کردن قابلیت‌های کودک فراهم شود. به طور خاص پیشنهاد می‌شود که از ابزارهای آموزشی به همراه موزیک، با همراهی والدین در دوران اولیه‌ی رشد استفاده شود تا در یافتن علایق و قابلیت‌ کمک کننده باشد و به کودک اجازه‌ی یادگیری بهتر و سریع‌تر را بدهد.

توانایی زبانی :  ابتدا برای یادگیری زبان، معرفی کردن زبان خارجی مفید است و می‌تواند باعث بهبود توانایی یادگیری زبان کودکان شود.
توسعه شناختی : تشخیص انواع مختلف صدا، حیوانان و یادگیری 26 حرف الفبای انگلیسی
توسعه شنوایی : به کمک بازی‌های شناختی موسیقی و اثرات صدا، توانایی شنوایی شناختی کودک تحریک می‌شود.
توانایی دستکاری : به کمک لمس کردن، فشار دادن و سایر فعالیت‌ها توانایی دستکاری کردن کودک و جستجو به دنبال صدا بهبود می‌یابد.

نکاتی از متخصصان یادگیری زودرس :

قبل از سه سالگی، زندگی روزمره می‌تواند دستورالعمل خوبی برای کودک باشد، این امر باعث ترویج شخصیت کودک و علاقه وی می شود و بر روی زندگی او تاثیر می‌گذارد. در همان ابتدای مراحل رشد کودک می‌توان قابلیت‌های کودک را کشف کنید. از پیامدهای استفاده از این وسیله شگفت زده خواهید شد. به طور خاص، معرفی کردن موسیقی هوشمند، فعالیت خواندن پدر و مادر، یادگیری دو زبان می‌تواند باعث کشف استعداد‌ها و علایق کودک شود، یادگیری بهتر و سریع ‌تر به کمک این وسیله انجام می‌گیرد.

دنیای یادگیری با لمس کودک

در حالت لمسی به کمک انگشتان کودک شما سحر و جادو خلق می شود. صدا‌ها و اشکال ترکیب شده با یادگیری انگلیسی باعث تشویق کودک به یادگیری زبان از طریق اسباب بازی می‌شود.


حروف انگلیسی


قابلیت یادگیری  زبانه‌ انگلیسی

در مراحل اولیه‌ی یادگیری زبان، کودک شما می‌تواند زبان‌های مختلف را یاد بگیرد و با انواع تلفظ آشنا شود، دامنه‌ی لغات آن‌ها غنی تر خواهد شد و توسعه زبان آن‌ها تحریک می‌شود.
لمس کردن و یادگیری از طریق اتوبوس به عنوان اولین معلم کودک شما در یادگیری زبان انگلیسی عمل می‌کند. تلفظ استاندارد برای کودکان خوب است تا انگلیسی را به صورت استاندارد بیاموزند. بهترین انتخاب برای کودک شما می‌باشد و مشکل یادگیری زبان انگلیسی را حل می‌کند.
در حالت لمسی می تواند جادو خلق کند، از طریق انگشتان می‌تواند تجربه‌ای سحر آمیز داشته باشد.
ابزارهای مختلف، حیوانات و سایر اثرات صوتی را شناسایی می‌کند، به این ترتیب توانایی شناخت کودک افزایش می‌یابد.


7 ابزار مختلف موسیقی : شناسایی انواع مختلف ابزارهای و نام آن‌ها


چراغ‌های LED رنگی: چراغ‌های چشمک زن که باعث پویایی بیشتر آن می‌شود.
دکمه آموزش زبان انگلیسی:

یادگیری حروف انگلیسی، کلمات و انواع مختلف ابزارها و نام آن‌ها، در حالت 1، لمس کردن حیوانات و سایر ایکون ها باعث می‌شود که اتوبوس صداهای موسیقی، یا اصوات را تولید کند.
لمس کردن این آیکون در حالت 1، باعث می‌شد که صدای راه‌اندازی پخش می‌شود: « دوست کوچک من، این‌جا سرزمین یادگیری انگلیسی است. بیایید کلمات انگلیسی را با هم یاد بگیریم.» در حالت 1، با لمس کردن حروف یا ایکون‌ها اعمال زیر صورت می‌گیرد:


بیا با هم امتحان کنیم، عزیزم!

دکمه تست هوش:

سوالات تصادفی که از کمک پرسیده می‌شود تا توانایی پاسخ گویی به سوالات را در وی تقویت کند، با لمس کردن حالت دوم، صدای راه‌اندازی اتوبوس پخش می‌شود: ازت تست می‌گیرم ، عزیزم ببینم کی زرنگتره! سه سوال به صورت تصادفی پرسیده می‌شود.
سوال 1 مربوط به پیدا کردن حروف است. برای مثال، حرف A کدام است؟ و سپس موزیک پخش می‌کند.
سوال 2 مربوط به یافتن اشیا است. برای مثال، سیب کدام است؟ سپس موزیک پخش می‌شود.
سوال 3 مربوط به یافتن حیوانات و ابزارهای موسیقی است. برای مثال، صدای ابزار موسیقی + چه کسی طبل می‌زند و سپس موزیک پخش می‌شود.

دکمه دنیای موسیقی:

امکان پخش کردن موسیقی که باعث بهبود استعداد هنری کودک می‌شود، در حالت 3، آیکون‌های لمسی، ابزارهای موسیقی، حروف برای شنیدن اصوات مربوطه به کار برده می شود. در هر زمانی با لمس کردن آیکون‌ها اتوبوس می‌گوید: بیا با هم یک آهنگ خوب بخوانیم و سپس آهنگ پخش می‌شود. سه نوع آهنگ در حال حاضر تعبیه شده است، REUBAN,REUBEN، Six Little Ducks و  Counting song from finger .در زمان پخش کردن موسیقی، اتوبوس صداهای دیگری را نیز تولید می‌کند.

کلید خاموش و روشن:

در هر حالتی بدون هیچ گونه عملیاتی پس از 120 ثانیه دستگاه به صورت خودکار بدون هیچ هشدار دادنی خاموش می‌شود.
در هر حالتی، با لمس کردن سنج، طبل یا کلیدهای پیانو شما می‌توانید صدای مربوط به آن را بشنوید که باعث تحت پوشش قرار دادن قابلیت‌های دیگر آن نمی‌شود.

سنج:

لمس کردن آن باعث تولید صدای چا چا می‌شود.

کلیدهای پیانو:

لمس این کلید‌ها باعث شنیدن نت‌های شیرین موسیقی می‌شود.

طبل بزرگ:

لمس کردن طبل بزرگ باعث ایجاد صدای دینگ دانگ می‌شود.

نظر بدهید